Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


W zgodzie z naturą – certyfikat FSC®

Miło jest nam poinformować, że jako pierwsza firma party w Polsce uzyskaliśmy certyfikację The Forest Stewardship Council®, czyli FSC®.

etykieta FSC

 

Czym jest The Forest Stewardship Council®?
The Forest Stewardship Council® jest międzynarodową organizacją pozarządową promującą poprawne przyrodniczo, korzystne społecznie i opłacalne ekonomicznie gospodarowanie zasobami leśnymi świata. FSC® określa normy w oparciu o ustalone zasady odpowiedzialnej gospodarki leśnej przy wsparciu interesariuszy środowiskowych, społecznych i gospodarczych.

 

Dlaczego to dla nas ważne?
Na całym świecie propaguje się proekologiczne postawy wśród konsumentów zapominając, że to firmy poprzez swoją działalność najmocniej wpływają na środowisko. Realizując założenia społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) skupiamy się na podwyższaniu standardów jakości i spełnianiu polskich oraz europejskich norm dotyczących ochrony środowiska.
Wierzymy, że nie wystarczy zamienić plastiku na papier. My mówimy: “sprawdzam”. Dzięki certyfikatowi FSC® gwarantujemy Klientom, że surowce do naszych produktów z drewna i papieru pozyskano w sposób odpowiedzialny i korzystny dla lokalnej społeczności oraz przyrody.

 

Co oznaczają etykiety FSC® na naszych produktach?

certyfikat FSC 100%Etykieta 100%
oznacza, że 100% zastosowanego surowca pochodzi z lasów posiadających certyfikat FSC®

 

 

Etykieta Mix
ten produkt wytworzono z surowców posiadających certyfikat FSC® i innych kontrolowanych materiałów

 

 

Etykieta Recycled
w produkcie wykorzystano drewno lub papier pozyskane z recyklingu.

 

 

Dołącz do nas w działaniach na rzecz zmniejszenia negatywnego wpływu biznesu na środowisko. Skontaktuj się z działem sprzedaży, by wprowadzić produkty z certyfikatem FSC® do swojej oferty. Sprawdź również naszą linię produktów biodegradowalnych – Go Green.

Więcej informacji o certyfikacie znaleźć można pod adresem: www.fsc.org

FSC kod licencji

Top