Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


O nas

“Z NAMI KAŻDA CHWILA JEST WYJĄTKOWA”

Od ponad 29 lat oferujemy naszym klientom oryginalne, pomysłowe i niebanalne produkty, które gwarantują doskonałą zabawę, nadają wyjątkowy charakter każdej ważnej chwili, a także inspirują do organizowania niepowtarzalnych urodzin, celebrowania różnego rodzaju świąt oraz innych szczególnych okazji.

Od początku działania firmy systematycznie się rozwijamy, poszerzając i unowocześniając nasz asortyment, odpowiadając tym samym na potrzeby naszych klientów, co pozwoliło nam osiągnąć stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku.

PONAD 5 000 PRODUKTÓW W OFERCIE

Jesteśmy czołowym dystrybutorem artykułów dekoracyjnych i okolicznościowych, ozdób świątecznych, balonów i licencjonowanych produktów dla dzieci.

Różnorodność naszego asortymentu sprawia, że niezależnie od okazji nasi klienci znajdą to, czego potrzebują. Znaną i lubianą marką jest nasza marka , w której znaleźć można wszelkiego rodzaju artykuły niezbędne do organizacji imprez i wydarzeń okolicznościowych. Party Time to produkty jednorazowego użytku, balony, świeczki urodzinowe oraz wiele innych produktów o charakterze party. Krótko mówiąc – Arpex jest gwarancją udanego przyjęcia.

W naszej ofercie nie zapominamy także o okresie świątecznym, który wymaga szczególnej oprawy. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych oferujemy szeroki wybór artykułów sezonowych, w których można znaleźć różnego rodzaju dekoracje świąteczne, stroiki, akcesoria do zdobienia jaj, sztuczne kwiaty oraz elementy do samodzielnego wykonania dekoracji.

Wyjątkową grupę produktów stanowią artykuły karnawałowe i halloweenowe. Szeroki wybór strojów, masek, peruk, aerozoli i zestawów do makijażu, a także różnego rodzaju akcesoriów do strojów sprawiają, że czas ten jest niezapomniany i pełen zabawy.

WYSOKA JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW

Jednym z najważniejszych priorytetów firmy jest dbanie o najwyższą jakość produktów i serwisu handlowego. Współpracujemy z najlepszymi producentami z Europy i Azji, starannie wybierając artykuły najlepiej odpowiadające najbardziej wymagającym konsumentom, jednocześnie zapewniając ich najwyższą jakość.

Dokładamy wszelkich starań, aby sposób ekspozycji naszych produktów przyciągnął uwagę klientów, zachęcając do ich zakupu oraz aby zaprojektowane przez nas produkty spełniały ich oczekiwania, sprawiając radość podczas organizowanych uroczystości.

Jako pierwsza firma party w Polsce uzyskaliśmy certyfikację The Forest Stewardship Council®, czyli FSC®. Dzięki certyfikatowi FSC® gwarantujemy Klientom, że surowce do naszych produktów z drewna i papieru pozyskano w sposób odpowiedzialny i korzystny dla lokalnej społeczności oraz przyrody.

 

 

Top