Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


The European Business Awards

Miło nam poinformować, iż firma Arpex ma zaszczyt współtworzyć grono finalistów prestiżowego międzynarodowego konkursu “The European Business Awards”. Wśród nominowanych firm z całej Europy, znalazło się 28 z naszego kraju. Konkurs ten ma na celu rozpoznanie i nagradzanie firm stosujących najlepsze praktyki, umiejętności i będących najbardziej innowacyjnymi, tak by stawały się one wizytówkami rynku europejskiego. Dla samych firm, konkurs jest okazją na zyskanie uznania na arenie międzynarodowej, znalezienie się w ścisłej europejskiej elicie biznesu. Ponadto reprezentowanie europejskiego rynku wraz z ich liderami, pozwala sprawić, że w oczach przedsiębiorców i klientów zyskują nie tylko same firmy, ale też całe kraje, z których one pochodzą.
Głęboko wierzymy, że wyróżnienie to pozwoli firmie Arpex jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję na rynku polskim i rynkach całej Europy.

 

Top