Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


PartyTime.pl – sklep online dla klientów detalicznych

zwierz imprezowy

Sytuacja, w jakiej postawił nas wszystkich rok 2020 i pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele firm musiało zmienić swój profil działalności i w jakiś sposób się dostosować. Po pierwszych miesiącach lockdownu stało się dla nas jasne, że nie może nas zabraknąć w sieci w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami detalicznymi. Tak powstał sklep online pod szyldem naszej głównej i najlepiej znanej marki – www.partytime.pl.

Identyfikację wizualną oparliśmy o wizerunek imprezowego zwierza – w naszym przypadku lwa – króla imprezy. Jednak w sklepie oraz w mediach społecznościowych będą pojawiać się inne zwierzęta o różnej osobowości, bo wierzymy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

sklep online partytime.pl

 

Nasza główna działalność pozostaje bez zmian – nadal robimy wszystko, by sieci handlowe i hurtownie otrzymywały wysokiej jakości produkty party, w jak najlepszej cenie i rzecz jasna – jak najszybciej.

Top