Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Przeprowadziliśmy się

Od wielu lat były takie plany, aż wreszcie z początkiem 2019 roku w końcu ruszyła budowa. A teraz z dumą możemy powiedzieć, że nasza nowa siedziba jest już gotowa.

Boimy się użyć wyśmiewanego sformułowania, że „w związku z dynamicznym rozwojem firmy”…  Jednak nie mamy wyjścia, bo taka jest prawda! ? W związku z dynamicznym rozwojem firmy wybudowaliśmy nową siedzibę. Powoli zaczynało brakować nam miejsca. Zapotrzebowanie na przestrzeń magazynową rosło z roku na rok, przybywało też pracowników. Ostatecznie postanowiliśmy postawić własny budynek biurowy połączony z halą magazynową. Dzięki pracy architektów z grupy Super Future Group udało się uzyskać projekt odpowiadający wszystkim naszym potrzebom, a teraz kiedy już się przeprowadziliśmy możemy powiedzieć, że zyskaliśmy znacznie więcej. Można posiłkować się jedynie liczbami, takimi jak:
– 9.500 miejsc paletowych na magazynie o wysokości 15,6 m
– 4 rampy przeładunkowe w bajecznych kolorach
– 1 strefa relaksu
– 1 ogród (choć liczba roślin w całym biurze już jest trudna do policzenia ?)

Zyskaliśmy przestrzeń do pracy kreatywnej, lepiej zorganizowanej i budującej zespół. Wszystko po to, żeby móc naszym klientom oferować jeszcze więcej i jeszcze szybciej.
Pozostajemy w Gliwicach, ale teraz znajdziesz nas przy ulicy Płażyńskiego 42.

Dziękujemy Super Future Group za projekt, a firmie Panova za realizację.


AKTUALIZACJA:

Nasza nowa siedziba została doceniona!
Bardzo miło nam poinformować, że nasza nowa siedziba została zauważona i doceniona przez portal „Sztuka architektury”. Gratulujemy Super Future Group projektu, obok którego nie przechodzi się obojętnie. Jest nam niezmiernie miło czytać takie słowa.

Zapraszamy do lektury.

Top