Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Kolejne nowości w ofercie Party Kids

Linie Party Kids to wyjątkowe produkty. Wiemy, że przyjęcie dla dzieci to ważne wydarzenie w każdym domu i klienci oczekują kompleksowych rozwiązań, by wystrój pomieszczenia i stołu był spójny. Jednocześnie wybrany motyw musi odpowiadać oczekiwaniom małych solenizantów i solenizantek. Z tego powodu wprowadziliśmy aż 3 nowe linie produktów do oferty Party Kids. Każda z tych linii jest zupełnie inna, by spełnić oczekiwania różnych odbiorców.

  • “Minki” – produkty z wesołymi buziami strojącymi różne minki spodobają się każdemu dziecku. W skład linii wchodzą balony, girlandy, czapeczki, gwizdki, talerze, kubki, słomki, serwetki.
  • “Fresh” – produkty pełne koloru, o tak uniwersalnym motywie, że sprawdzą się na każdego rodzaju przyjęciu. Linia składa się z niezastąpionego zestawu: kubków, talerzyków i serwetek.
  • “Jednorożce” – dla fanów fantastyki i mieniącego się blasku. Ta linia już znajduje sympatyków nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych. Z motywem jednorożca oferujemy nie tylko produkty jednorazowe, jak kubeczki, talerze, serwetki, nie tylko dekoracje jak balony czy girlandy, ale również opaski do włosów i stroje.

Do każdej z tej linii można dopasować innego rodzaju dekoracje z naszej oferty. Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Top