Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Jubileusz 25-lecia naszej firmy

W 1993 roku Lucyna i Adam Jurkiewiczowie stworzyli firmę Arpex. Zapewne wtedy jeszcze nie przewidywali, że rozpoczynają piękną przygodę na długie lata.

Obchodzony w tym roku jubileusz 25-lecia naszej działalności jest doskonałym momentem na wspomnienie tego, co było i zaplanowanie tego, co będzie. W ciągu tych 25 lat z małej rodzinnej firmy zmieniliśmy się w nowoczesne przedsiębiorstwo zatrudniające ok. setkę osób. Nasze produkty można znaleźć w niemal wszystkich sieciach handlowych oraz hurtowniach na terenie całego kraju, a od 2011 roku również na rynkach innych krajów europejskich. Zdobyliśmy liczne nagrody, które odzwierciedlają nasz największy sukces – zdobycie zaufania klientów.

To wszystko nie byłoby możliwe bez ciężkiej pracy i zaangażowania wielu osób. W podziękowaniu za ich codzienny trud i wkład w rozwój firmy nakręciliśmy film o sile firmy Arpex – naszych pracownikach.

Realizacja: Feelms

Więcej o historii naszej firmy znajdziesz tutaj.

Top