Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Diamenty Forbesa 2021

Magazynu Forbes chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, bo to jeden z najbardziej znanych i opiniotwórczych magazynów o tematyce społeczno-ekonomicznej. W tym roku zostaliśmy zauważeni i docenieni przez tę redakcję.

Zostaliśmy laureatami „Diamentów Forbesa 2021” – prestiżowego rankingu przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Już po raz trzynasty magazyn Forbes w porozumieniu z Bisnode Polska opracowali zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Wśród kluczowych kryteriów, znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2016-2019, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Do sporządzenia wyceny posłużyły natomiast dane uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje.

Dla nas to potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu. Niezmiernie cieszymy się z takiego sukcesu, jednocześnie obiecujemy, że na tym nie poprzestaniemy.

Tymczasem zachęcamy do poznania naszej historii na portalu forbes.pl – tutaj.

 

Top