Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Biznesowy tydzień w Niemczech!

Przełom stycznia i lutego, to czas spotkań przedsiębiorców na największych w Europie międzynarodowych targach w Niemczech. W dniach od 27 stycznia do 1 lutego odbędą się Targi Zabawek w Norymberdze, gdzie jak co roku spotykają się producenci i dostawcy zabawek oraz artykułów dziecięcych z całego świata.W tym samym tygodniu we Frankfurcie rozpoczynają się także Międzynarodowe Targi Christmasworld (29.01-02.02 2016) oraz Paperworld (30.01-02.02 2016). Targi Christmasworld to wiodące targi ozdób świątecznych i okolicznościowych, różnego rodzaju dekoracji, akcesoriów karnawałowych, sztucznych ogni, a także sztuki florystycznej. Natomiast Paperworld to świat wszelkiego rodzaju artykułów biurowych i szkolnych, opakowań ozdobnych, biurowej galanterii skórzanej oraz kalendarzy, a także materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do drukarek oraz pozostałych urządzeń biurowych.
Jesteśmy przekonani, że dla wielu uczestniczących w tych targach firm, czas ten zaowocuje nawiązaniem nowych kontraktów biznesowych, a także poszerzy niezbędną wiedzę związaną z najnowocześniejszymi trendami w danej branży.

Top