Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Współpraca

ZAOPATRUJEMY SIECI HANDLOWE

Dekoracje sali i stołu, akcesoria balowe, dodatki karnawałowe oraz naczynia jednorazowe, które tworzą naszą sztandarową linię „Party Time” na stałe zagościły na półkach największych sieci handlowych. Z naszej bogatej oferty korzystają Klienci: sieci handlowych, hipermarketów, supermarketów, hipermarketów budowlanych.

WSPÓŁPRACUJEMY Z HURTOWNIAMI

Szeroki asortyment oraz atrakcyjne warunki finansowe – to główne czynniki, które sprawiają, że hurtownie artykułów dekoracyjnych i ozdób chętnie podejmują z nami współpracę. Nasze produkty dostępne są dziś w wielu dużych i średnich hurtowniach artykułów dekoracyjnych i ozdób. Na terenie całego kraju jest już ponad 380 takich punktów.

TRAFIAMY DO RESTAURACJI

Na liście naszych Klientów ważne miejsce zajmują restauracje, które zaopatrujemy przede wszystkim w profesjonalne produkty do dekoracji sal (girlandy, balony, słomki, serwetki, itp.). Dzięki produktom najwyższej jakości oferowanym przez Arpex restauracje w całym kraju zyskują niepowtarzalny klimat.

Z NASZYCH PRODUKTÓW KORZYSTAJĄ AGENCJE REKLAMOWE

Bogactwo oryginalnych wzorów sprawia, że z oferty Arpexu od lat chętnie korzystają agencje reklamowe. Nasze artykuły dekoracyjne, ozdoby świąteczne oraz inne akcesoria i dodatki często stosowane są przez firmy organizujące różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Dzięki współpracy z nami, agencje reklamowe zyskują cenny czas, który wcześniej tracony był na żmudne poszukiwania małych dostawców.

Chcesz zostać naszym partnerem handlowym?

→ Napisz lub zadzwoń!

Top