Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Nasi partnerzy

Nasz sukces jest możliwy tylko dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi partnerzy handlowi. W relacjach biznesowych wyróżnia nas:

  • indywidualne podejście do potrzeb klienta
  • profesjonalna obsługa
  • szeroki wybór asortymentu
  • atrakcyjne wzornictwo
  • konkurencyjność cenowa
  • wysokie standardy przygotowywania produktu do sprzedaży
  • rzetelność i terminowość dostaw

Naszą ofertę kierujemy głównie do:
– sieci handlowych – współpracujemy z najważniejszymi sieciami handlowymi na rynku. Nasze produkty można znaleźć w hipermarketach, supermarketach, dyskontach, w sieciach handlowych typu cash and carry i innych. Dzięki sprzedaży naszych produktów w znakomitej większości sieci handlowych, nasz asortyment na stałe wpisał się w preferencje zakupowe konsumentów.

– hurtowni – obecnie możemy pochwalić się współpracą z 400 hurtowniami w całej Polsce. Ta liczba potwierdza, że zapotrzebowanie na asortyment z segmentu party niezmiennie utrzymuje się na wysokim poziomie.

– restauracji – nasze produkty doskonale sprawdzają się także w restauracjach oraz innych punktach gastronomicznych. Artykuły jednorazowego użytku, czy wszelkiego rodzaju dekoracje sprawiają, że wnętrze każdej restauracji nabiera innego charakteru stosownie do danej okoliczności.

– agencji reklamowych – dla organizatorów eventów, którzy mają bardzo zróżnicowanych klientów, liczy się przede wszystkim to, by mieć największy wybór produktów w jednym miejscu. Dzięki współpracy z nami, agencje reklamowe zyskują cenny czas, który wcześniej tracony był na żmudne poszukiwania rozproszonych dostawców.

Chcesz zostać naszym partnerem handlowym? Napisz lub zadzwoń! http://arpex.grupainfomax.eu/kontakt/

Top