Aktualności

Grudzień 2017

Wesołych Świąt życzy Arpex

Wrzesień 2016

Łączymy poważny biznes z dobrą zabawą!


Dbanie o najwyższą jakość produktów, etyczne budowanie relacji z klientami i dostawcami, a także budowanie kompetentnego i uczciwego zespołu, to jedne z najważniejszych wartości, jakimi kieruje się nasz firma. Do stworzenia dobrego zespołu ludzi niezbędne jest przeprowadzanie odpowiedniego procesu rekrutacji, w której szukamy ludzi kompetentnych, ambitnych, angażujących się w codzienne zawodowe działania. Jednocześnie będąc firmą zajmującą się produktami o charakterze party,  poszukujemy ludzi, którzy potrafią łączyć poważny biznes z dobrą zabawą. 

Więcej na temat wartości, jakimi kieruje się nasza firma szczególnie w relacji pracodawca – pracownik można przeczytać w wywiadzie udzielonym przez Ewę Grochocką, Marketing Managera firmy dla serwisu GoWork.pl:Wywiad dla GoWork.pl. Zapraszamy do lektury!

 Wywiad dla GoWork.pl

  

Wrzesień 2016

Szukamy ludzi do naszego Zespołu!


Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: Operator wytłaczarki

Opis stanowiska:

 • Ustawianie parametrów maszyn oraz utrzymanie ich w należytym stanie technicznym
 • Przygotowywanie mieszanin tworzyw potrzebnych do produkcji zgodnie z kartami produkcyjnymi
 • Kontrola parametrów produkowanego wyrobu
 • Wypełniane raportów produkcyjnych
 • Pakowanie gotowego wyrobu
 • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

 • wykształcenie minimum zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji n adres: logistyka3@arpex.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arpex Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Sierpień 2016

Szukamy ludzi z pasją!


Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

 • sprzedaż produktów firmy w kanale Hiper/Supermarketów oraz Hurtowni
 • realizacja planów sprzedażowych, raportowanie
 • przyjmowanie zamówień od klientów 
 • serwis półkowy (merchendaising)
 • kontrola nad serwisantami
 • budowanie pozytywnych relacji z klientami
 • dbałość o pozytywny wizerunek firmy
 • pozyskiwanie nowych klientów 

Wymagania:

 • wykształcenie minimum średnie
 • doświadczeni w sprzedaży
 • znajomość Excela
 • komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
 • umiejętność wyznaczania sobie celów i konsekwentne dążenie do ich realizacji
 • umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji
 • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
 • wysoka kultura osobista
 • własna działalność

Oferujemy:

 • dobre zarobki
 • przyjazną atmosferę
 • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji n adres: sprzedaz@arpex.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arpex Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lipiec 2016

Wspieramy ludzi z pasją!


Jesteśmy firmą pełną energii, dlatego bliscy nam są ludzie z pasją. W tym roku staliśmy się sponsorem amatorskiej drużyny siatkarskiej Volley Sochaczew. Klub powstał w 2006 roku i od tego czasu możemy obserwować jego rozwój w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. W tym roku, po 10 latach istnienia, drużyna zdobyła złoty medal w tych rozgrywkach, pokonując w finale SRS Most Wyszogród. Na co dzień chłopcy z Sochaczewa występują w naszych koszulkach z logo Party Time Premium, naszej linii produktów przeznaczonej na wyjątkowe okazje. Bardzo cieszą nas dotychczasowe osiągnięcia naszej drużyny i życzymy im dalszych sukcesów.

Volley Sochaczew

Maj 2016

Jakość Roku!


Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Arpex potwierdziła w tym roku tytuł Jakość Roku dla naszej własnej linii produktów Party Time, stając się jednocześnie pięciokrotnym laureatem tego programu. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ podkreśla jedną z najważniejszych wartości, która nadaje kierunek działalności naszej firmy.  Konkurs JAKOŚĆ ROKU jest jednym z największych konkursów promujących jakość w Polsce. Promuje przedsiębiorstwa i postawy, których celem jest osiągnięcie jak najwyższej jakości w biznesie. Przyznanie Europejskiego Certyfikatu Jakość Roku stanowi także pewne zobowiązanie do utrzymania jakości naszych produktów oraz obsługi na najwyższym poziomie.

Marzec 2016

Tytuł Gazele Biznesu po raz ósmy dla firmy Arpex!


Już po raz ósmy dostąpiliśmy zaszczytu otrzymania nagrody Gazele Biznesu, tym razem za rok 2015.
Gala wręczenia nagród miała miejsce w Katowicach.
Ranking ten stanowi zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich, nadawany przez dziennik Puls Biznesu i największą w Polsce wywiadownię gospodarczą Coface Poland.
Kolejne wyróżnienie, które otrzymaliśmy to dowód na to, że firma Arpex ma niezmiennie silną i stabilną pozycję na rodzimym rynku ozdób i artykułów party.

      

 

Luty 2016

Zimowe Targi Papiernicze w Bydgoszczy!


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podczas Zimowych Targów Papierniczych w Bydgoszczy, które odbędą się 9. lutego 2016 roku w Hali Artego Arena. Miesiąc luty to czas przygotowywania się do zbliżających się Świąt Wielkanocnych, dlatego też podczas tegorocznych targów nie zabranie naszej najnowszej świątecznej oferty.

Zimowe Targi Papiernicze

 

Styczeń 2016

Biznesowy tydzień w Niemczech!


Przełom stycznia i lutego, to czas spotkań przedsiębiorców na największych w Europie międzynarodowych targach w Niemczech. W dniach od 27 stycznia do 1 lutego odbędą się Targi Zabawek w Norymberdze, gdzie jak co roku spotykają się producenci i dostawcy zabawek oraz artykułów dziecięcych z całego świata.W tym samym tygodniu we Frankfurcie rozpoczynają się także Międzynarodowe Targi Christmasworld (29.01-02.02 2016) oraz Paperworld (30.01-02.02 2016). Targi Christmasworld to wiodące targi ozdób świątecznych i okolicznościowych, różnego rodzaju dekoracji, akcesoriów karnawałowych, sztucznych ogni, a także sztuki florystycznej. Natomiast Paperworld to świat wszelkiego rodzaju artykułów biurowych i szkolnych, opakowań ozdobnych, biurowej galanterii skórzanej oraz kalendarzy, a także materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do drukarek oraz pozostałych urządzeń biurowych.

Jesteśmy przekonani, że dla wielu uczestniczących w tych targach firm, czas ten zaowocuje nawiązaniem nowych kontraktów biznesowych, a także poszerzy niezbędną wiedzę związaną z najnowocześniejszymi trendami w danej branży.

Paperworld Christmasworld

 

Styczeń 2016

Zapraszamy do głosowania na firmę Arpex!


Serdecznie zapraszamy do oddania głosu na naszą firmę w prestiżowym międzynarodowym konkursie "The European Business Awards".

Konkurs ten to doskonała okazja do zaprezentowania firm polskich na arenie międzynarodowej. Nasza firma znalazła się w gronie 28 nominowanych firm z naszego kraju, zdobywając tytuł National Champion of Poland

Nominowane firmy ocenia niezależne profesjonalne Jury European Business Awards oraz publiczność, poprzez głosowanie. Każdy oddany na naszą firmę głos jest dla nas ważny, ponieważ stanowi aprobatę kierunku rozwoju naszej firmy, a także jest dla nas dodatkową motywacją do dalszego działania.

Po kliknięciu w poniższy link, będziecie mogli Państwo obejrzeć nasz krótki film biorący udział w konkursie. Następnie można na nas głosować, do czego serdecznie zachęcamy. Głosy można oddawać do dnia 26. lutego 2016: www.businessawardseurope.com

 

Film EBA

 

Wrzesień 2015 

The European Business Awards


Miło nam poinformować, iż firma Arpex ma zaszczyt współtworzyć grono finalistów prestiżowego międzynarodowego konkursu "The European Business Awards". Wśród nominowanych firm z całej Europy, znalazło się 28 z naszego kraju. 

Konkurs ten ma na celu rozpoznanie i nagradzanie firm stosujących najlepsze praktyki, umiejętności i będących najbardziej innowacyjnymi, tak by stawały się one wizytówkami rynku europejskiego.

Dla samych firm, konkurs jest okazją na zyskanie uznania na arenie międzynarodowej , znalezienie się w ścisłej europejskiej elicie biznesu. Ponadto reprezentowanie europejskiego rynku wraz z ich liderami, pozwala sprawić, że w oczach przedsiębiorców i klientów zyskują nie tylko same firmy, ale też całe kraje, z których one pochodzą.

Głęboko wierzymy, że wyróżnienie to pozwoli firmie Arpex jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję na rynku polskim i rynkach całej Europy.

Listę wszystkich finalistów z Polski można zobaczyć na stronie konkursu: The European Business Awards

 

Certyfikat EBA

 

Czerwiec 2015

Targi i Konferencja Producentów Marek Własnych PLME w Kielcach


Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko podczas targów w Kielcach w dniach 29-30 czerwca. Była to doskonała okazja do spotkania się z innymi producentami, wymienienia doświadczeń i nawiązania kontaktów, które mamy nadzieję, zaowocują w przyszłości. Podczas targów, pracownicy naszej firmy prezentowali głównie produkty linii Party Time i Party Time Premium. Nasze stoisko odwiedzały firmy zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich, a wśród nich małe przedsiębiorstwa, hurtownie, a także przedstawiciele sieci handlowych. 

Targi PLME

  Targi PLME 2

 

Czerwiec 2015

Targi i Konferencja Producentów Marek Własnych PLME w Kielcach


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (F-62) na Targach i Konferencji Producentów Marek Własnych PLME w Kielcach. To międzynarodowe wydarzenie, odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2015 roku. Podczas targów, możliwe będzie spotkanie się z przedstawicielami naszej firmy.

 

Kwiecień 2015

Wyróżnienie "Jakość Roku Złoto"


Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Arpex otrzymała kolejny, czwarty już tytuł Jakość Roku. Wyróżnienie to podkreśla jedną z najważniejszych wartości, jaką kieruje się firma w swojej działalności. Cieszymy się, że zostało to zauważone i docenione. Tytuł ten stanowi dla nas także dodatkową motywację do utrzymania jakości naszych produktów oraz obsługi na najwyższym poziomie.

Statuetka Jakość Roku

Luty 2015

Gazele Biznesu 2014


Mamy zaszczyt zaprezentować kolejne, siódme już wyróżnienie "Gazele Biznesu", które przyznane zostało firmie Arpex.

Wręczenie nagrody za rok 2014, miało miejsce w dniu 16. lutego 2015r., w Auli Głównej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Tytuł ten jest dla nas zwieńczeniem wysiłku, jaki włożyliśmy w rozwój firmy w roku ubiegłym i dowodem na to, że firma Arpex plasuje się w czołówce najprężniej rozwijających się firm w Polsce.

Gazele Biznesu

 

Grudzień 2014

Przedsiębiorstwo Fair Play 2014


Z wielką radością informujemy, że firma Arpex już po raz jedenasty otrzymała tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play". Po ubiegłorocznym jubileuszowym tytule, z powodzeniem otworzyliśmy drugą dziesiątkę tytułów. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 5. grudnia w hali EXPO XXI w Warszawie.

                                             

 

Październik 2014

Gliwickie Spotkania Tęczowe w Gliwicach


Serdecznie zapraszamy na VIII Gliwickie Spotkania Tęczowe Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się w dn. 23.10. w Domu Kultury w Gliwicach, filia Bojków.

      

 

Październik 2014

Nominacja "Jakość Roku 2014"


Mamy zaszczyt poinformować, że już po raz czwarty otrzymaliśmy nominację do nagrody „Jakość Roku”. Nominacja ta pozwala nam współtworzyć elitarne grono przedsiębiorstw, dla których jakość stanowi jedną z najważniejszych idei działalności.  Otrzymanie nagrody za rok 2014 będzie kolejnym docenieniem jakości naszych produktów, a także dodatkową motywacją do jej utrzymania na najwyższym poziomie.

    

Maj 2014


podziękowanie

Marzec 2014

Arpex na wielkim ekranie!


Wraz z ogólnopolską siecią kin Helios mamy przyjemność zaprosić Dzieci i Rodziców na
Filmowe Poranki ze Scooby Doo.

 

Firma Arpex została oficjalnym partnerem wydarzenia!

 Tuż przed każdym filmem zostanie wyemitowany krótki spot prezentujący nasze produkty.

 Pierwszy pokaz odbędzie się już w niedzielę 16. marca o godzinie 10:30 we wszystkich kinach Helios w całej Polsce, a kolejne w co drugą niedzielę miesiąca.

 Zapraszamy!

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie kina Helios: http://www.helios.pl/27,Dabrowa-Gornicza/Aktualnosci/Szczegoly/id/3979/Filmowe-Poranki-ze-Scooby-Doo

 

Luty 2014

Gazele Biznesu 2013


Z wielką dumą i ogromną przyjemnością informujemy, że firma Arpex Sp. z o.o. po raz szósty otrzymała tytuł "Gazele Biznesu", tym razem za rok 2013.

                        

Tytuł "Gazele Biznesu" przyznawany jest co roku dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Nagroda jest dla nas tym cenniejsza, że rok 2013 w zgodnej opinii wszystkich ekspertów, nie był zbyt udany dla polskiej gospodarki.

 


 

 Boże Narodzenie 2013

 

Grudzień 2013

Gala Przedsiębiorstwo Fair Play 2013


Szóstego Grudnia bieżącego roku w Warszawie odbyła się szesnasta już Wielka Gala Przedsiębiorstwo Fair  Play. Program Fair Play ma na celu wyróżnienieprzedsiębiorstw działających zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej (więcej informacji o programie na stronie www.fairplay.pl).

Arpex miał przyBartosz Baier odbiera nagrodę Fair Play w imieniu firmy Arpexjemność uczestniczyć po raz dziesiąty w gali i za każdym razem jako laureat. Dzięki jubileuszowi zostaliśmy uhonorowani platynową statuetką Fair Play. Nagrodę na scenie głównej Sali Kongresowej Pałacu Kultury w imieniu Arpex Sp. z o.o. odbierał Bartosz Baier z rąk sekretarza stanu Olgierda Dziekońskiego.

Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody i cieszymy się, że pomimo tak trudnej sytuacji w kraju, wciąż działamy fair play, niezmiennie utrzymując wysoką jakość sprzedawanych produktów. Arpex jest doceniany nie tylko przez kapitułę programu Przedsiębiorstwo Fair Play, ale i przez miliony zadowolonych klientów, kupujących od nas na co dzień dekoracje i produkty party.

 

Październik 2013

Odpowiedzialny  Pracodawca – Lider HR 2013


Jest nam niezmiernie miło  poinformować, że  firma Arpex  zdobyła tytuł
Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2013.

Arpex Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2013

Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2013 jest ogólnopolskim programem organizowanym przez   "Strefę Gospodarki” (dodatek do  „Dziennika Gazety Prawnej”), mającym na celu  wyłonienie najlepszych pracodawców, dla których  pracownicy oraz ich wkład w rozwój  firmy stanowią szczególną wartość.

Tytuł Odpowiedzialnego Pracodawcy przyznawany jest na podstawie oceny prowadzonych praktyk w obszarze polityki personalnej, a w szczególności: systemu motywacyjnego, przestrzegania zapisów kodeksu pracy, dynamiki zatrudnienia czy możliwości podnoszenia kwalifikacji przez pracowników.

Zgrany zespół pracowników gwarantem sukcesu - Arpex Sp. z o.o

 

 Maj 2013

Wspieramy klub KŚ AZS Politechnika Śląska


Jesteśmy sDrużyna kadetów KŚ AZS Politechnika Śląskaponsorem strojów  sportowych  drużyny kadetów  klubu KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice.

Zespół występuje w składzie: Kamil Klimaszewski, Bartosz Anuszewski, Grzegorz Borkowski, Łukasz Budkowski, Dawid Nowak, Łukasz Staroń, Aleksander Wiktorczyk, Sylwester Koneszko, Paweł Niewolik. Trenerem drużyn jest Pan Leszek Hudziak.

Drużyna będzie uczestniczyła  w rozgrywkach o  Mistrzostwo Śląska przypadających na sezon 2013/2014  w piłce siatkowej w kategorii wiekowej kadet.

Życzymy powodzenia młodym sportowcom.

 

Kwiecień 2013

Targi branży zabawkarskiej  Kid's Biz Fair


W dniach 16-17 kwietnia w Warszawie odbyły się międzynarodowe targi artykułów dla dzieci KID'S BIZ FAIR. Pomysłodawcami targów jest szwedzka grupa Reinhold Expo.

Podczas dwudniowego spotkania przedsiębiorstwa prezentowały swoje oferty, które kierowane były do takich podmiotów jak hurtownie, sklepy internetowe, sale zabaw, przedszkola, żłobki oraz innych instytucji, które są zainteresowane zakupami hurtowymi artykułów z branży zabawkarskiej.

Na targach nie mogło zabraknąć firmy Arpex, która zaprezentowała swoją flagową ofertę artykułów Party Time.

Oferta Party Time na targach Kid's Biz Fair

 

Luty 2013

Targi Zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze.


W dniach 30.01-4.02.2013 po raz sześćdziesiąty czwarty odbyły się Międzynarodowe Targi Zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze. Jest to największa i najważniejsza impreza targowa tej branży w Europie. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 2 700 wystawców z  60 krajów na 160 000 m2, hale targowe odwiedziło 73 500 kupców ze 113 państw. Oczywiście wśród wystawiających nie mogło zabraknąć również nas. Firma Arpex z dumą reprezentowała polskich przedsiębiorców na tej międzynarodowej imprezie, promując swój asortyment, z  marką własną Party Time i Party Time Premium na czele. Sporym zainteresowaniem cieszyły się również nasze produkty licencjonowane: Monster High, Barbie, Scooby Doo i Hot Wheels. Ciekawość, szczególnie wśród południowych sąsiadów, wzbudził nasz stand z balonami foliowymi. Odwiedzający, oprócz oglądania produktów i rozmów z nami, mieli okazję spróbować różnorodnych polskich słodyczy, zachwytów nad którymi również nie było końca.

Targi Toy Fair 2013

 

Styczeń 2013 

Certyfikat Europejskiego Rejestru Renomowanych dla Arpex


Działamy przede wszystkim z myślą o kliencie i dla niego tworzymy, mamy na uwadze jego potrzeby co odwzorwuje się w naszej szerokiej gamie produktów, by być w życiu codziennym każdego. Za solidność i jakość oraz prowadzenia działalności zgodnie z etyką biznesową otrzymaliśmy Certyfikat Europejskiego Rejestru Renomowanych. 

Zapraszam na stronę TU

 


Kwiecień 2012

Balony foliowe


Balony foliowe

 

 

 

Fantastyczna nowość w naszej ofercie - dla milusińskich i nie tylko!!!

Super trwałe, bajecznie kolorowe w fantazyjnych wzorach i różnych rozmiarach. Uatrakcyjnią każdą uroczystość, osiemnastkę, wieczór panieński, kinderbal, urodziny  i inne imprezy okolicznościowe. Są idealne na pikniki i festyny pod gołym niebem. Do napełniania helem lub powietrzem. Jak wszystkie nasze produkty posiadają  niezbędne atesty i certyfikaty aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników - a szczególnie tych najmłodszych.

 

Styczeń 2012

Linia Scooby Doo


Nasze najmłodsze „licencjonowane dziecko” Tym razem wyprodukowana na licencji Warner Bros – linia artykułów Scooby Doo.Wiecznie młoda i ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem linia. Bohaterowie tej kreskówki goszczą od lat w domach na całym świecie jako bohaterowie filmów animowanych oraz komiksów, magazynów, książek, kolorowanek, zabawek, maskotek czy gier. Produkowane przez nas jednorazówki takie jak talerzyki, kubeczki, obrus, serwetki oraz produkty party – czapeczki, gwizdki, trąbki czy słomki do napojów  doskonale nadają się na każdy kinderbal a śliczne świeczki numerki dodatkowo wzbogacą każde przyjęcie urodzinowe.

 

 

 

 

 

 

 
zaloguj się Logowanie
 
Oferta nowości przeznaczona jest dla naszych partnerów biznesowych, dlatego dostęp do nich wymaga zalogowania się. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
 
 
 
załóż konto Nowe konto
 
Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze danych umożliwiających zalogowanie się do systemu, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego lub kontakt z administratorem serwisu.
 
 

 
 

Klienci

hurtowi

Produkty firmy Arpex dostępne są
w sieci ponad 380 dużych i średnich hurtowni w całym kraju.

Nasi

partnerzy

Sprawdź,
dlaczego warto
nam zaufać.

Party Time

Eksport

Sprzedaż na rynki
zagraniczne.