Kim jesteśmy

"Uszczęśliwienie innych jest marzeniem ludzi szczęśliwych."
- Phil Bosmans

Za nami przemawia doświadczenie

Za nami przemawia doświadczenie

Wyjątkowe chwile wymagają odpowiedniej oprawy. Arpex to firma handlowa, która już od  dwudziestu lat z sukcesem wprowadza na polski rynek artykuły dekoracyjne, ozdoby świąteczne oraz wszelkiego rodzaju akcesoria i dodatki związane z organizacją imprez okolicznościowych, a także organizacją zabaw. Domeną firmy jest współpraca z wiodącymi na rynku sieciami handlowymi, a także  sprzedaż  hurtowa, ale to nie wszystko! Poprzez sklep internetowy oraz aukcje w serwisie Allegro, oferta Arpexu dociera również do klientów indywidualnych. Siedziba firmy Arpex mieści się w Gliwicach.

 
 
 

Wysoka jakość to u nas standard

Wysoka jakość to u nas standard

Pozycja lidera na rynku artykułów dekoracyjnych i ozdób zobowiązuje. W ofercie firmy Arpex znajduje się bardzo starannie dobrany asortyment. Dostępne produkty od zawsze wyróżnia najwyższa jakość. Jako bezpośredni importer artykułów dekoracyjnych i ozdób, firma Arpex współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami. Działające w Chinach przedstawicielstwo umożliwia sprawowanie pełnej kontroli nad wyrobami, które są przez Arpex importowane. Dzięki dbałości o najwyższe standardy, klienci (hurtownie artykułów dekoracyjnych i ozdób, sklepy, osoby indywidualne) z przyjemnością tutaj wracają.
 
 

Konsekwencja w działaniu procentuje

KONSEKWENCJA W DZIAŁANIU PROCENTUJE

Konsekwencja w dbaniu o najwyższe standardy od lat procentuje zaufaniem Klientów, ale również nagrodami w tak prestiżowych konkursach, jak: „Gazele Biznesu” czy „Lider Rynku”. Szczególne znaczenie ma dla nas certyfikat "Firma Fair Play". Po raz pierwszy został on nam przyznawany w 2004 roku, od tego czasu otrzymujemy go rokrocznie.
 
 

Nowe rynki - nowe wyzwania

NOWE RYNKI – NOWE WYZWANIA

Dobra zabawa nie uznaje granic, nic więc dziwnego, że nasze artykuły dekoracyjne, ozdoby świąteczne oraz akcesoria i dodatki związane z organizacją imprez okolicznościowych, coraz odważniej wkraczają na zagraniczne rynki. Eksport stanowi dziś ważną część naszej działalności. Produkty firmy Arpex trafiają do hurtowni artykułów dekoracyjnych i ozdób oraz sklepów w Czechach, na Słowacji i w Rumunii.
 
 

Klienci

hurtowi

Produkty firmy Arpex dostępne są
w sieci ponad 380 dużych i średnich hurtowni w całym kraju.

Nasi

partnerzy

Sprawdź,
dlaczego warto
nam zaufać.

Party Time

Eksport

Sprzedaż na rynki
zagraniczne.