O nas


Dystrybutor i producent
artykułów dekoracyjnych na każdą okazję

Nasza oferta

Jest wiele chwil, którym wypada nadać wyjątkową oprawę. Dobrze o tym wiemy, dlatego wciąż poszerzamy nasz asortyment. W ofercie firmy Arpex znajduje się obecnie ponad 5000 wysokiej jakości produktów, które tworzą klimat świąt lub nadają radosny charakter imprezom, niezależnie od tego czy jest to przyjęcie urodzinowe, zabawa karnawałowa, wesele, prywatka czy spotkanie bożonarodzeniowe lub spotkanie wielkanocne. Poniżej przedstawiamy główne kategorie oferowanych przez nas produktów.

 
rozwińParty Time
 

Party Time to linia, w skład której wchodzi cały zestaw produktów idealnie nadających się na wszelkiego rodzaju zabawy i przyjęcia. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo artykuły przeznaczone zarówno na roztańczone imprezy, jak i spokojne spotkania w gronie przyjaciół. Z naszymi akcesoriami zabawa na 102 gwarantowana!

 
 
 
rozwińParty Time Premium
 

Z okazji dwudziestolecia istnienia firmy Arpex wprowadziliśmy na rynek nową linię Party Time Premium, obejmującą produkty w niezwykle atrakcyjnej szacie graficznej i  ponadprzeciętnej jakości.
Motyw przewodni Party Time Premium to przede wszystkim szalone, przyciągające spojrzenia neonowe kolory oraz klasyczne, eleganckie roślinne desenie w kolorach złota i srebra. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i życzymy przyjęć na poziomie Premium!

 
 
 
rozwińParty Bajeczne
 

Produkty z wizerunkami bohaterów bajek czy filmów weszły już na dobre do kanonu asortymentu dziecięcego. Urodziny, przyjęcia i wszelkiego rodzaju spotkania naszych pociech w gronie przyjaciół przy akcesoriach związanych z idolami naszych dzieci są gwarancją dobrej zabawy. Jako firma możemy pochwalić się pionierskimi działaniami w tej branży i faktem, że za nami podążyły inne firmy. Dziś z powodzeniem działamy na licencjach najbardziej znanych firm jak: Mattel, czy Warner Bros. Akcesoria tego typu muszą spełniać bezwzględnie restrykcyjne wymagania jakościowe dotyczące zarówno samych produktów jak i sposobu wytwarzania (kontrole techniczne i socjalne). Warto też dodać, że oferowane przez nas akcesoria posiadają wszystkie niezbędne atesty i zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.

 

 
 
 
rozwińWalentynki
 

Z myślą o zakochanych stworzyliśmy całą gamę produktów, które idealnie nadają się na Walentynki. Nasze walentynkowe gadżety i upominki to doskonały sposób, by wyrazić miłość drugiej osobie, a zestawy aromatyczne i ozdoby sprawią, że wieczór we dwoje będzie niezapomniany.

 
 
 
rozwińWielkanoc
 

Wielkanoc nierozerwalnie kojarzy nam się z rodzinną atmosferą, wiosną i udekorowanym koszykiem. W naszej szerokiej ofercie znajdują się artykuły, które przepięknie udekorują świąteczny stół i święconkę, stworzą niezwykle barwne pisanki, a dzieciom dadzą mnóstwo zabawy w Lany Poniedziałek.

 
 
 
rozwińBiało-Czerwoni
 

Nie zapomnieliśmy o wiernych kibicach. Dziś niemal każdemu wydarzeniu sportowemu oprócz głośnego dopingu, towarzyszą barwnie przystrojeni wierni fani na trybunach i na ulicach. Nasz asortyment bogaty jest w akcesoria, które stały się nieodłącznym elementem wszelkich imprez sportowych.

 
 
 
rozwińDekor Time
 

Produkty linii Dekor Time doskonale nadają się do dekorowania domu. Doskonale podkreślają one walory estetyczne i zapachowe nadając pomieszczeniom klasy i elegancji, stworzą ciepłą, zbudują nastrój i rodzinną atmosferę oraz pozwolą cieszyć się relaksem i spokojem w domowym zaciszu.

 
 
 
rozwińHalloween
 

Z każdym rokiem Halloween staje się coraz popularniejszy  w naszym kraju. Gwarantujemy, że znajdujące się w naszej ofercie gadżety, stroje, maski , peruki i budzące grozę akcesoria wniosą do Waszych zabaw mnóstwo strachu, i  oryginalności, ale przede wszystkim śmiechu i radości.

 
 
 
rozwińZaduszki
 

W Dzień Zaduszny w sposób szczególny czcimy pamięć najbliższych, którzy od nas odeszli. Nasz asortyment obejmuje całą gamę kwiatów i wieńców przeznaczonych do dekorowania grobów oraz produktów do konserwacji kamienia nagrobnego.

 

 
 
 
rozwińBoże Narodzenie
 

Boże Narodzenie to najbardziej barwne i bogate w ozdoby święta. Choinkom, Mikołajom i innym dekoracjom nie ma wtedy końca. Można zaryzykować stwierdzenie, że jeśli czegoś tu nie ma, to nie zostało jeszcze wymyślone. Nasze bożonarodzeniowe ozdoby sprawią, że święta te staną się jeszcze piękniejsze i bardziej kolorowe.

 
 
 
rozwińKarnawał
 

Czas karnawału kojarzy nam się z dobrą zabawą, balami i udekorowanymi salami. Nasze balony, przebrania i inne akcesoria karnawałowe nadadzą zarówno prywatce jak i każdej większej imprezie wyjątkowy charakter oraz wniosą mnóstwo zabawy i śmiechu, niezależnie od tego czy odbywa się ona w gronie dzieci, czy dorosłych.

 

 

 
 

Klienci

hurtowi

Produkty firmy Arpex dostępne są
w sieci ponad 380 dużych i średnich hurtowni w całym kraju.

Nasi

partnerzy

Sprawdź,
dlaczego warto
nam zaufać.

Party Time

Eksport

Sprzedaż na rynki
zagraniczne.