Nasi partnerzy

"Naprawdę istnieje tylko jedna radość: obcowania z ludźmi."
- Antoine de Saint-Exupéry

Współpracujemy z wieloma hurtowniami

WSPÓŁPRACUJEMY Z HURTOWNIAMI 

Szeroki asortyment oraz atrakcyjne warunki finansowe – to główne czynniki, które sprawiają, że hurtownie artykułów dekoracyjnych i ozdób chętnie podejmują z nami współpracę. Nic w tym dziwnego! Produkty oferowane przez Arpex pomogą rozkręcić każdą imprezę, niezależnie od tego czy jest to przyjęcie urodzinowe, zabawa karnawałowa, wesele, prywatka czy spotkanie świąteczne. Nasze produkty dostępne są dziś w wielu dużych i średnich hurtowniach artykułów dekoracyjnych i ozdób. Na terenie całego kraju jest już ponad 380 takich punktów.
 
 
 

Zaopatrujemy sieci handlowe

ZAOPATRUJEMY SIECI HANDLOWE 

Dekoracje sali i stołu, akcesoria balowe, dodatki karnawałowe oraz naczynia jednorazowe, które tworzą naszą sztandarową linię „Party Time” na stałe zagościły na półkach największych sieci handlowych. Z naszej bogatej oferty korzystają Klienci:
 
 

Trafiamy do restauracji

TRAFIAMY DO RESTAURACJI 

Na liście naszych Klientów ważne miejsce zajmują restauracje, które zaopatrujemy przede wszystkim w profesjonalne produkty do dekoracji sal (girlandy, balony, akcesoria do dekorowania stołów weselnych). Dzięki produktom najwyższej jakości oferowanym przez Arpex restauracje w całym kraju zyskują niepowtarzalny klimat.
 
 

Z naszych usług korzystają agencje reklamowe

Z NASZYCH PRODUKTÓW KORZYSTAJĄ AGENCJE REKLAMOWE 

Bogactwo oryginalnych wzorów sprawia, że z oferty Arpexu od lat chętnie korzystają agencje reklamowe. Nasze artykuły dekoracyjne, ozdoby świąteczne oraz inne akcesoria i dodatki często stosowane są przez firmy organizujące różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Dzięki współpracy z nami, agencje reklamowe zyskują cenny czas, który wcześniej tracony był na żmudne poszukiwania małych dostawców.
 
 
 
 

Klienci

hurtowi

Produkty firmy Arpex dostępne są
w sieci ponad 380 dużych i średnich hurtowni w całym kraju.

Nasi

partnerzy

Sprawdź,
dlaczego warto
nam zaufać.

Party Time

Eksport

Sprzedaż na rynki
zagraniczne.