O nas


Dystrybutor i producent
artykułów dekoracyjnych na każdą okazję

Nagrody i wyróżnienia

 
rozwiń Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR (2013)

Jest nam niezmiernie miło  poinformować, że firma Arpex      zdobyła  tytuł Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2013.

 

Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2013 jest ogólnopolskim programem organizowanym przez "Strefę Gospodarki” (dodatek do  „Dziennika Gazety Prawnej”), mającym na celu  wyłonienie najlepszych pracodawców, dla których  pracownicy oraz ich wkład w rozwój  firmy stanowią szczególną wartość.

Tytuł Odpowiedzialnego Pracodawcy przyznawany jest na podstawie oceny prowadzonych praktyk w obszarze polityki personalnej, a w szczególności: systemu motywacyjnego, przestrzegania zapisów kodeksu pracy, dynamiki zatrudnienia czy możliwości podnoszenia kwalifikacji przez pracowników.

 
 
 
rozwińPrzedsiębiorstwo Fair Play
(2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014)

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” po raz pierwszy został nam przyznany w 2004 roku i od tego czasu otrzymujemy go rokrocznie. Nagroda, którą otrzymaliśmy w roku 2012, jest już dziewiątym tego typu wyróżnieniem w dorobku firmy Arpex.

 
Geneza nagrody związana jest z ogłoszonym w 1992 roku przez Krajową Izbę Gospodarczą programem „Business Fair Play Award”. Głównym celem, jaki przyświecał pomysłodawcom konkursu, była promocja zachowań etycznych w działalności gospodarczej. Certyfikat przyznawany jest firmom, które w sposób rzetelny podchodzą do relacji z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną oraz władzą lokalną i państwową, a także działają zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.
 
 
 
rozwińLider Rynku
(2006)

W 2006 roku przyznany nam został tytuł „Lidera Rynku”. Dzięki otrzymanej nagrodzie Arpex został zaproszony do elitarnej organizacji „Forum Liderów Polskich”.

 
Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej oraz nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych, organizacyjnych. To wyjątkowy plebiscyt, oparty na zasadach rywalizacji. Zwycięzcy wyłaniani są poprzez porównywanie konkurencyjnych zgłoszeń. Przejrzyste kryteria oceny gwarantują duży obiektywizm.
 
 
 
rozwińGazele Biznesu
(2003, 2006, 2007, 2008, 2009, 2013, 2014, 215)

Jesteśmy pięciokrotnym laureatem prestiżowego konkursu „Gazela Biznesu” organizowanego przez „Puls Biznesu”. Pierwsze z wyróżnień trafiło do nas już w 2003 roku.

 
O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat. Od kandydatów do nagrody wymaga się nie tylko dobrych wyników finansowych, ale także nieskazitelnej reputacji i uczciwości wobec kontrahentów, pracowników oraz skarbu państwa.
 
 
 
Jakość roku  rozwińJakość roku
  (2006, 2011, 2012, 2014, 2015)

Po raz kolejny zostaliśmy laureatem nagrody Jakość Roku w kategorii Produkt. Tytuł JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO otrzymaliśmy za markę własną produktów Party Time. Tym samym potwierdzona została najwyższa jakość oferowanych produktów.          

Eksperci dokonujący oceny docenili wysokie standardy działalności firmy w   odniesieniu do następujących kryteriów:
• skuteczna realizacja polityki jakości
• klarowność stosowanych procedur
• wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych
• dbałość o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług
• efektywność zarządzania organizacji

Nagroda przyznawana jest przez  Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Biznes Raport.

 
 
 
rozwińDobra Firma
(2011)

Dobra Firma - Ogólnopolski Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności organizowany przez Forum Biznesu pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk Program ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad Odpowiedzialnego Biznesu. Równocześnie Program ma na celu wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń CSR.

 
Koncepcja CSR (Corporate Social Responsibility – odpowiedzialność społeczna biznesu) to idea, według której przedsiębiorstwa w swojej strategii dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne, ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami; klientów, pracowników, społecznością lokalną. Zwiększanie pozytywnego wkładu w społeczeństwo oraz minimalizowanie negatywnych skutków działalności traktowane jest w tym momencie nie jako koszt, lecz jako inwestycja, zwiększająca konkurencyjność i szansę na powodzenie firmy w długim okresie czasu. Przedmiotem badania była ocena stopnia zaangażowania firm w działalność charytatywną, sponsorską, realizowana polityka firmy jako pracodawcy oraz inne pozytywne aspekty działalności przedsiębiorstwa.
 
 

Klienci

hurtowi

Produkty firmy Arpex dostępne są
w sieci ponad 380 dużych i średnich hurtowni w całym kraju.

Nasi

partnerzy

Sprawdź,
dlaczego warto
nam zaufać.

Party Time

Eksport

Sprzedaż na rynki
zagraniczne.